Gizlilik Politikası ve Güvenlik...


Aksi belirtilmediği sürece, globaldenetim.net sitesinde yer alan bilgilerin telif hakkı Global Bakış Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi’ne aittir.

Global Bakış Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi kişisel gizlilik hakkınıza saygı duyar. Bu politika ne tür kişisel kimlik bilgileri toplayabileceğimizi ve bu bilgileri nasıl kullanabileceğimizi özetler. Bu politika kişisel gizliliğiniz ile ilgili diğer önemli hususları da tarif eder.

Site ziyaretçisi, site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir,hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir, ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için tüm  şifreleriniz kodlanmış alanda muhavaza edilmektedir.Bilgi toplanan bölümlere sonradan ulaşmanız ve bilgileri değiştirebilmeniz, güncelleyebilmeniz mümkündür.

E-posta adresi ve posta adresi, telefon numarası gibi bilgiler yalnızca globaldenetim.net´in standart site üyeliği,  e-bülten aboneliği aşamasında irtibat amacıyla kullanılır, ve bu bilgiler ancak müşteri olma aşamasına gelmiş ziyaretçiler kendi inisiyatifleri ile ilgili forma girdiğinde veritabanına kaydedilebilir.

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

Bu siteyi kullanarak Global Bakış Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi’nin Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul  ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu sitede yer verilen açıklamalara ilişkin detaylı bilgi almak ve diğer sorularınız için info@globaldenetim.net adresinden irtibat sağlamanızı öneririz.globaldenetim.net, merkezi “Işıklar Caddesi Çağlar Sokak No:5 Kat:4 34750  Ataşehir-İSTANBUL” adresinde bulunan, Global Bakış Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti’nin yönetici ortağı Yeminli Mali Müşavir Recep KARAPINAR adına tescilli bir markadır.Yeminli Mali Müşavir Recep KARAPINAR İstanbul YMM Odası’na bağlı olarak faaliyet göstermektedir. Tüm Sorularınız İçin

info@globaldenetim.net