Site Kullanımı

Bu sitede yer alan tüm bilgilerin telif hakkı,  Global Bakış Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi’ne aittir.

Global Bakış Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi,  sitesi içeriği ve malzemeleri Telif Hakları ve Ticari Marka Kanunları tarafından korunmaktadır. 

Site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Global Bakış Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı globaldenetim.net  sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini globaldenetim.net   sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir.

http://www.globaldenetim.net sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemelerizin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir. globaldenetim.net   sitesini ziyaret eden ve globaldenetim.net   sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Bu sitede yer verilen açıklamalara ilişkin detaylı bilgi almak ve diğer sorularınız için info@globaldenetim.net adresinden irtibat sağlamanızı öneririz. globaldenetim.net, merkezi “Işıklar Caddesi Çağlar Sokak No:5 Kat:4 34750  Ataşehir-İSTANBUL” adresinde bulunan, Global Bakış Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti’nin yönetici ortağı Yeminli Mali Müşavir Recep KARAPINAR adına tescilli bir markadır.Yeminli Mali Müşavir Recep KARAPINAR İstanbul YMM Odası’na bağlı olarak faaliyet göstermektedir.