Hakkımızda

Bilginin elektronik ortamda paylaşımı ve yönetimi, teknolojik gelişmelerin sektörleri ve tüketici alışkanlıklarını hızla değiştirmesi, küresel risk ve yeni gelişmelerin yarattığı belirsizlik şirketlerin karşısına büyük tehdit olarak çıkmaktadır. Kurumların yaşayacağı risk ve tehditler, değişimin hızına ve sürekliliğine bağlı olarak değişeceği gibi bunlara göstereceği reflekslerle de doğrudan bağlantılı olacaktır.

Küreselleşen dünyanın ön plana çıkardığı verimlilik ve rekabet kurumların genel performansında en belirleyici faktörlerdendir. Verimlilik artışı sağlamanın ve global rekabette ayakta kalabilmenin tek yolu yenilik ve değişimden geçiyor. Fırsatları kurumların avantajına dönüştüren değişim, yenilik, girişimcilik ve inovasyonun artması aynı zamanda sürdürülebilir büyümeye ciddi katkı sağlayacaktır. Bu hızlı değişim sürecinde, alanında uzman, bilgi ve tecrübesini doğru ve uygulanabilir çözümlerle birleştirerek farklılık ortaya koyan çözüm ortaklarıyla çalışmak ciddi farkındalık ve avantajlar sağlayacaktır.

Global denetim, vergi, denetim ve yönetim danışmanlığı konularında alanındaki en iyi çözüm ortaklarından birisi olarak sizlere değer katmaktadır. Yasal gerekliliklerle birlikte müşterilerin ihtiyaçları karşılanmasının ötesinde kalite ve verimliliği artırmak, nitelikli hizmet sunmak başlıca hedeflerimizdendir.

Global denetim olarak amacımız, büyük ölçekli uluslararası şirketlerden orta ve küçük ölçekli inovatif şirketlere kadar uzanan geniş bir alanda başta mali ve vergi denetimi, yönetim danışmanlığı ile stratejik planlamada alanlarında çözüm odaklı hizmet sunumu gerçekleştirmek ve çalıştığımız kurumların sağlıklı ve sürdürülebilir büyümelerine katkı sağlamaktadır.

Global denetim, büyük denetim firmalarında yaşanan bürokratik yaklaşımlar yerine esnek ve dinamik çalışma anlayışıyla beklentilerinizin çok üzerinde bir çözüm ortağı olarak sizlere güç katmaktadır. 

Bu sitede yer verilen açıklamalara ilişkin detaylı bilgi almak ve diğer sorularınız için
info@globaldenetim.net adresinden irtibat sağlamanızı öneririz.globaldenetim.net, merkezi “Işıklar Caddesi Çağlar Sokak No:5 Kat:4 34750  Ataşehir-İSTANBUL” adresinde bulunan, Global Bakış Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti’nin yönetici ortağı Yeminli Mali Müşavir Recep KARAPINAR adına tescilli bir markadır.